Top
TekniksatGroup Uydu ve Güvenlik Sistemleri LTD. ŞTİ.

[FC/FC Single Adapter] FC/FC Single Adaptör

Ürün Kodu : FC/FC Single Adapter
  • Konnektör Tipi FC-FC
  • Ekleme Kaybı ≤0.2dB
  • Tür UPC
  • Yanma Oranı UL94-V0
  • Material Bronze
  • Lif Sayısı Simplex
  • Fiber Mod Single mode
  • Çalışma Sıcaklığı -25~70°C
  • Dayanıklılık ≤0.1dB